Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Skontaktuj się z nami a przygotujemy dla Ciebie ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb lub zostaw kontakt a to my skontaktujemy się z Tobą.

Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie. Informujemy, iż niezaznaczenie pola „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dekpol S.A. oraz jego spółki zależne wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Dekpol S.A.” będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty / marketingu produktów oferowanych przez Dekpol S.A. i/lub spółki zależne.
Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych jest Dekpol S.A., ul. Gajowa 31, 83-221 Pinczyn lub jego spółki zależne wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Dekpol S.A.. Podstawą prawną przetwarzania jest Pani/Pana wyraźna oraz dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Przysługuje Panu/Pani prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane osobowe będą przechowywane od momentu zebrania zgody na przetwarzanie danych osobowych, aż do czasu jej skutecznego odwołania.  Przysługuje Panu/Pani prawo żądania dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dekpol S.A. oraz jego spółki zależne wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Dekpol S.A.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z treścią art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z treścią art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku  Prawo telekomunikacyjne.
Dziękujemy!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

O APARTAMENTACH

GWARANCJA STYLU I JAKOŚCI

Grano Residence łączy tradycję z nowoczesnością. Charakterystyczna forma zabytkowych spichlerzy, duże drewniane okna oraz starannie dobrane kolory i materiały to tylko niektóre z najważniejszych elementów, które tworzą tożsamość tej wyjątkowej inwestycji. Priorytetem dla projektantów był komfort życia mieszkańców i estetyka budynku zarówno na zewnątrz jak i w środku.

WYGLĄD I FUNKCJONALNOŚĆ

Połączenie nowoczesności ze staromiejskim klimatem Wyspy Spichrzów.

Starannie wykończone balkony i tarasy – deska drewnopodobna oraz gresy mrozoodporne na podłodze.

Najwyższej jakości architektura - wyjątkowy i oryginalny projekt budynku jak i części wspólnych autorstwa znanej i renomowanej pracowni KD Kozikowski Design.

Całościowy projekt zieleni na terenie inwestycji – przestrzenie pomiędzy budynkami wypełnią trawniki i drobne kompozycje roślinne.

Oryginalna elewacja, dbałość o detale - połączenie nowoczesności ze staromiejskim klimatem Wyspy Spichrzów.

Ergonomiczny projekt inwestycji dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Światłowód niwelujący nieestetyczne anteny na elewacji.

KOMFORT, WYGODA, BEZPIECZEŃSTWO

Podziemny parking zapewni wygodę i oszczędność czasu wynikającą z braku konieczności poszukiwania miejsca do parkowania, co w okolicy Starego Miasta jest niczym poszukiwanie igły w stogu siana.

Duże ogródki przy mieszkaniach na parterze nie tylko zwiększą przestrzeń do życia, ale i pozwolą stworzyć własną zieloną enklawę.

Windy cichobieżne zapewnią szybkie poruszanie się pomiędzy wszystkimi kondygnacjami.

Przestronne, ustawne powierzchnie apartamentów o ponad- standardowej wysokości ( 2,7 m) i funkcjonalnych układach stwarzają liczne możliwości aranżacyjne.

Duże, drewniane okna i drzwi balkonowe o wysokości 2 metrów, naturalnie doświetlą i zwiększą optycznie pomieszczenia, jedno- cześnie podkreślając walory widokowe najbliższej okolicy (Stare Miasto i nabrzeże Motławy).

Antywłamaniowe drzwi wejściowe klasy RC3, wideodomofony oraz monitoring zarówno na zewnątrz budynku jak i w hali garażowej zagwarantują bezpieczeństwo

Brama garażowa otwierana na pilota zapewni pełen komfort i wygodę mieszkańcom.