Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Skontaktuj się z nami a przygotujemy dla Ciebie ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb lub zostaw kontakt a to my skontaktujemy się z Tobą.

Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie. Informujemy, iż niezaznaczenie pola „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dekpol S.A. oraz jego spółki zależne wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Dekpol S.A.” będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty / marketingu produktów oferowanych przez Dekpol S.A. i/lub spółki zależne.

KUP I WYNAJMIJ

Zakup nieruchomości to od lat jedna z najpewniejszych lokat kapitału. Z myślą o osobach zainteresowanych inwestycją w zakup mieszkania pod wynajem, oferujemy apartamenty w opcji „kup i wynajmij”

Z MYŚLĄ O WYGODZIE I ZWIĘKSZANIU ZYSKÓW

Nasza oferta skierowana jest do właścicieli, którym zależy na profesjonalnej i kompleksowej obsłudze procesu wynajmu ich apartamentu.

WYSTARCZĄ TRZY PROSTE KROKI

Podpisujesz umowę i przekazujesz apartament do zarządzania
My zajmujemy się wszystkim w zakresie wynajmu
Ty liczysz zyski i cieszysz się wolnym czasem.

KOMPLEKSOWE ZARZĄDZANIE WYNAJMEM

Zapewniamy profesjonalną obsługę Twojego apartamentu: od audytu pod kątem wyposażenia i przygotowania nieruchomości, poprzez zarządzanie procesem najmu, po usługi konserwatorskie oraz czytelny system raportów rozliczeniowych.

ZAJMIEMY SIĘ WSZYSTKIM ZA CIEBIE

Zadbamy również o marketing, publikację oferty na portalach i inne formy promocji. Do nas należeć będzie zarządzanie rezerwacjami i kontakt z klientami.

PEWNE ŹRÓDŁO STAŁYCH DOCHODÓW

Gdańsk to miasto, w którym opłacalność inwestycji w mieszkanie na wynajem należy do najwyższych w kraju. O sukcesie Gdańska decydują 4 główne czynniki: atrakcyjność turystyczna, długi sezon wakacyjny, rozwój sektora MICE czyli turystyki biznesowej oraz rosnące znaczenie sektora BPO. Trójmiasto stało się w ostatnich latach jednym z najważniejszych miejsc do lokalizacji centrów usług dla biznesu.

PRZYCHODY 70%/30%

Podział przychodów uzyskiwanych z wynajmu lokalu z operatorem w proporcji 70/30%. wypłacane. Rozliczenia dokonywane są co kwartał.

PODWÓJNY ZYSK

Dwa źródła zysku: przychód z najmu i potencjalny wzrost wartości nieruchomości w czasie.

BEZPIECZEŃSTWO

Lokale sprzedawane są z odrębną własnością. Wykupujemy ubezpieczenie OC, nie ograniczamy pobytów właścicielskich, gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji rezerwacyjnych.