Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Skontaktuj się z nami a przygotujemy dla Ciebie ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb lub zostaw kontakt a to my skontaktujemy się z Tobą.

Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie. Informujemy, iż niezaznaczenie pola „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dekpol S.A. oraz jego spółki zależne wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Dekpol S.A.” będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty / marketingu produktów oferowanych przez Dekpol S.A. i/lub spółki zależne.

WYSPA SPICHRZÓW

Grano Residence – prawdziwie śródmiejski styl zycia.Zainwestuj w swój apartament


Gdańsk to nowoczesna metropolia, o bogatej historii i jakże ważne miejsce w dziejach współczesnej Europy. Miasto co roku przyciąga miliony turystów, jest też mekką inwestorów, którzy ściągają tu, aby z sukcesem pomnożyć swój kapitał. Wyspa Spichrzów, położona niemal w samym centrum, jest ich inwestycyjnym eldorado. Nasza oferta „kup i wynajmij” została przygotowana właśnie z myślą o ich potrzebach. Wartość znajdujących się tu nieruchomości rokrocznie rośnie, podobnie jak średnie ceny osiągane z najmu.

Grano Residence, powstaje w obrębie ulic Pszennej i Żytniej zaledwie 250 metrów od Starego Miasta. To dziś z pewnością najbardziej atrakcyjny adres w Gdańsku oraz samo centrum najważniejszych wydarzeń kulturalnych i biznesowych.

Nie bez powodu wartość znajdujących się tu nieruchomości rokrocznie rośnie, podobnie jak średnie ceny osiągane z najmu.

W bezpośrednim sąsiedztwie Grano Residence znajdują się najważniejsze zabytki Gdańska, liczne miejsca kultury i rozrywki, w tym teatry, galerie, puby, restauracje i sklepy, dzięki czemu zarówno mieszkańcy, jak i najemcy nigdy nie będą się tu nudzić.

Miłośnicy aktywnego wypoczynku znajdą z kolei w pobliżu m.in. siłownie i wypożyczalnie kajaków. Nabrzeże Motławy to również doskonała okolica na długie spacery czy miejsce do biegania.

2 minuty
do ulicy Długiej
5 minut
do Mariny
7 minut
do Filharmonii
10 minut
do Teatru
Szekspirowskiego

Mapa Okolicy

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.