Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Skontaktuj się z nami a przygotujemy dla Ciebie ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb lub zostaw kontakt a to my skontaktujemy się z Tobą.

Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie. Informujemy, iż niezaznaczenie pola „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dekpol S.A. oraz jego spółki zależne wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Dekpol S.A.” będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty / marketingu produktów oferowanych przez Dekpol S.A. i/lub spółki zależne.

O APARTAMENTACH

GWARANCJA STYLU I JAKOŚCI

Grano Residence łączy tradycję z nowoczesnością. Charakterystyczna forma zabytkowych spichlerzy, duże drewniane okna oraz starannie dobrane kolory i materiały to tylko niektóre z najważniejszych elementów, które tworzą tożsamość tej wyjątkowej inwestycji. Priorytetem dla projektantów był komfort życia mieszkańców i estetyka budynku zarówno na zewnątrz jak i w środku.

WYGLĄD I FUNKCJONALNOŚĆ

Połączenie nowoczesności ze staromiejskim klimatem Wyspy Spichrzów.

Starannie wykończone balkony i tarasy – deska drewnopodobna oraz gresy mrozoodporne na podłodze.

Najwyższej jakości architektura - wyjątkowy i oryginalny projekt budynku jak i części wspólnych autorstwa znanej i renomowanej pracowni KD Kozikowski Design.

Całościowy projekt zieleni na terenie inwestycji – przestrzenie pomiędzy budynkami wypełnią trawniki i drobne kompozycje roślinne.

Oryginalna elewacja, dbałość o detale - połączenie nowoczesności ze staromiejskim klimatem Wyspy Spichrzów.

Ergonomiczny projekt inwestycji dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Światłowód niwelujący nieestetyczne anteny na elewacji.

KOMFORT, WYGODA, BEZPIECZEŃSTWO

Podziemny parking zapewni wygodę i oszczędność czasu wynikającą z braku konieczności poszukiwania miejsca do parkowania, co w okolicy Starego Miasta jest niczym poszukiwanie igły w stogu siana.

Duże ogródki przy mieszkaniach na parterze nie tylko zwiększą przestrzeń do życia, ale i pozwolą stworzyć własną zieloną enklawę.

Windy cichobieżne zapewnią szybkie poruszanie się pomiędzy wszystkimi kondygnacjami.

Przestronne, ustawne powierzchnie apartamentów o ponad- standardowej wysokości ( 2,7 m) i funkcjonalnych układach stwarzają liczne możliwości aranżacyjne.

Duże, drewniane okna i drzwi balkonowe o wysokości 2 metrów, naturalnie doświetlą i zwiększą optycznie pomieszczenia, jednocześnie podkreślając walory widokowe najbliższej okolicy (Stare Miasto i nabrzeże Motławy).

Antywłamaniowe drzwi wejściowe klasy RC3, wideodomofony oraz monitoring zarówno na zewnątrz budynku jak i w hali garażowej zagwarantują bezpieczeństwo

Brama garażowa otwierana na pilota zapewni pełen komfort i wygodę mieszkańcom.