Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Skontaktuj się z nami a przygotujemy dla Ciebie ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb lub zostaw kontakt a to my skontaktujemy się z Tobą.

Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie. Informujemy, iż niezaznaczenie pola „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dekpol S.A. oraz jego spółki zależne wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Dekpol S.A.” będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty / marketingu produktów oferowanych przez Dekpol S.A. i/lub spółki zależne.

DEKPOL S.A.

Tworzymy całość

DOŚWIADCZENIE ZNACZY SUKCES

W branży budowlano-deweloperskiej mamy już 25 lat doświadczenia i cały czas bardzo dynamicznie rozwijamy się. Posiadamy nowoczesny park maszynowy oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą.

TWORZYMY CAŁOŚĆ

Poza działalnością deweloperską specjalizujemy się także w usługach generalnego wykonawstwa i produkcji osprzętu do maszyn budowlanych – w szczególności łyżek koparkowych. W efekcie całość procesu inwestycyjnego realizujemy we własnym zakresie. Dzięki temu możemy dbać o najwyższą jakość wykonania na każdym etapie budowy. Gwarantuje to wysoki ponad przeciętny standard naszych inwestycji przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

ZBUDUJEMY TWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ

Oferujemy mieszkania, apartamenty, lokale handlowe, jak również condohotele zapewniające klientom możliwość bezpiecznego inwestowania w nieruchomości, przy osiąganiu atrakcyjnej stopy zwrotu z inwestycji.

Działalność deweloperską koncentrujemy głównie w Polsce Północnej, gdzie rokrocznie umacniamy swoją pozycję głównie dzięki rosnącemu zaufaniu naszych klientów. Z każdym kolejnym rokiem niemal podwajamy liczbę sprzedawanych lokali bijąc regularnie nowe rekordy. W aktualnej ofercie sprzedaży znajduje się ponad 500 mieszkań i domów.

W Gdańsku realizujemy obecnieOsiedle Młoda MorenaOsiedle Młoda Morena ParkOsiedle Zielone oraz Jaworowe Wzgórze.

Na Pogórzu koło Gdyni realizowane jest Osiedle Na Fali, a w okolicach Tczewa Nowe Rokitki Park oraz Osiedle Nowe Rokitki.

Jeśli chcesz poznać naszą ofertę zapraszamy na
www.dekpolmieszkania.pl