Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Skontaktuj się z nami a przygotujemy dla Ciebie ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb lub zostaw kontakt a to my skontaktujemy się z Tobą.

Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie. Informujemy, iż niezaznaczenie pola „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dekpol S.A. oraz jego spółki zależne wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Dekpol S.A.” będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty / marketingu produktów oferowanych przez Dekpol S.A. i/lub spółki zależne.

O INWESTYCJI

Zabytkowe otoczenie zobligowało autorów do zaprojektowania budynku, który połączy nowoczesną architekturę z bogatą historią tej części miasta. W koncepcji zadbano o takie detale jak: historyczne podziały parcelacyjne, kształty dachów czy charakterystyczna forma znajdujących się tu niegdyś licznych spichlerzy.

Z myślą o zróżnicowanych potrzebach przyszłych właścicieli w Grano Residence znajdzie się 141 funkcjonalnych i spełniających najwyższe standardy apartamentów, o różnorodnej powierzchni od 31 do 87 m2 i strukturze od 1 do 3 pokoi.

Do dyspozycji mieszkańców przewidziano również garaż podziemny i komórki lokatorskie. Będzie to doskonałe miejsce do zamieszkania, jak i atrakcyjna nieruchomość pod wynajem.

Grano Residence powstaje z myślą o osobach, które żyją dynamicznie, cenią sobie bezpośredni dostęp do kultury i rozrywki lub szukają dobrej lokaty kapitału.

Pobierz folder

CZĘŚCI WSPÓLNE

Przywodzący na myśl czasy potęgi hanzeatyckich kupców budynek, w swych wnętrzach będzie nawiązywać do królującego w latach 20-tych stylu art déco. Projekt architektoniczny obiektu jak i wnętrz to dzieło pracowni KD Kozikowski Design.

DLACZEGO GRANO RESIDENCE?

Słowo „Il grano” oznacza po włosku pszenicę. Niegdyś na Wyspie Spichrzów, gdzie krzyżowały się szlaki handlowe, a kupcy z całego świata przypływali po zboże, był to jeden z najbardziej popularnych towarów zbytu. Tak więc nazwa nowej inwestycji to z jednej strony hołd oddany historii, a z drugiej nawiązanie do nowo kształtowanej przestrzeni Wyspy Spichrzów, która na rynku nieruchomości jest uznawana za inwestycyjne eldorado.

GALERIA