Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Skontaktuj się z nami a przygotujemy dla Ciebie ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb lub zostaw kontakt a to my skontaktujemy się z Tobą.

Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie. Informujemy, iż niezaznaczenie pola „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dekpol S.A. oraz jego spółki zależne wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Dekpol S.A.” będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty / marketingu produktów oferowanych przez Dekpol S.A. i/lub spółki zależne.

WYKOŃCZENIE POD KLUCZ

Sprawdzony sposób na oszczędność czasu i pieniędzy

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, stworzyliśmy dedykowaną ofertę wykończenia apartamentów pod klucz. Wszystkie szczegóły dotyczące wykończenia są ustalane w jednym miejscu, dzięki czemu właściciel unika niemiłych niespodzianek i dodatkowych stresów związanych z poszukiwaniem ekip remontowych. Jest to szczególnie polecane rozwiązanie dla osób kupujących apartament pod wynajem.

Współpracujemy z wyspecjalizowanym zespołem projektantów, mamy własny zespół wykonawców oraz wiemy jak zaaranżować estetyczną i funkcjonalną przestrzeń indywidualnie dopasowaną do potrzeb każdego Klienta. Więcej informacji można uzyskać bezpośrednio w naszym biurze wykończenia pod klucz.

Apartamenty szyte na miarę
Projekt dopasowany do Twoich potrzeb
Dbałość o najwyższy standard wykonania
Jakość gwarantowana doświadczeniem dewelopera i generalnego wykonawcy

NASZE REALIZACJE